Skip to main content

Валерій ГелетейГенерал-полковник. Міністр оборони України (з 3 липня по 14 жовтня 2014 за президента Петра Порошенка).
Начальник Управління державної охорони України (2007–2009 за президента Віктора Ющенка, 2014 за в.о. президента Олександра Турчинова, з 15 жовтня 2014 - донині). 

Родина
Дружина — Анжела Гелетей, родичка Василя Дурдинця, екс-першого віце прем’єра, екс-міністра з питань надзвичайних ситуацій України.
Брат — Володимир Гелетей, у 2015 р. в.о. начальника Управління Служби безпеки України в Закарпатській області, сват Віктора Балоги.
Племінниця — Едіта Гелетей, дружина Андрія Балоги, мера Мукачевого, сина Віктора Балоги.


Друзі та земляки
Віктор Балога, народний депутат України.

Інші зв’язки
Петро Порошенко переконаний, що у 2014 році на нього готувався замах, якого допоміг уникнути Валерій Гелетей.
Також Гелетей допоміг Порошенкові у 2005 році, коли того звинуватив у корупції і кумівстві Олександр Зінченко, на той час державний секретар. У жовтні 2005 року тодішній очільник київського УБОЗу Валерій Гелетей написав заяву на Зінченка, звинувачуючи того у покриванні шахрайства. У результаті Віталій Ярема, тоді начальник ГУ МВС України у місті Києві, звернувся до Генпрокуратури з проханням відкрити справу проти Зінченка.
Варто зауважити, що разом з Петром Порошенко тоді був звинувачений у корупції Зінченком також народний депутат, глава фракції "Наша Україна" Микола Мартиненко і перший помічник президента Ющенка Олександр Третьяков.
Біографія

Валерій Гелетей народився 28 серпня 1967 року у селі Верхній Коропець, Мукачівський район, Закарпатська область.СТОРІНКА В РОЗРОБЦІ

Зараз читають:

Віталій Скоцик

Голова Аграрної партії України (2014 - 2018). 
Кандидат в президенти України на виборах-2019: безпартійний, самовисуванець.РОДИНА
Тетяна Скоцик (Смаль) - дружина
Валерій Скоцик - брат

СКАНДАЛ З АГРАРНОЮ ПАРТІЄЮ
12 вересня 2018 року на позачерговому з’їзді Аграрної партії України було затверджено дострокове припинення повноважень Скоцика Віталія Євстафійовича як голови партії, якого ще 15 серпня 2018 року на засіданні політичної ради партії було виключено з членів партії у зв’язку з грубим порушенням ним статуту партії та вчиненням дій, які завдають шкоди авторитету та дискредитують керівний орган партії та партію в цілому.
Таку заяву розповсюдила Аграрна партія 4 січня 2019 року.

У зв’язку з виключенням Віталія Скоцика з членів партії та припиненням його повноважень як її голови, лідером Аграрної партії України було одноголосно обрано Юрія Крутька, повідомили у політсилі.


Читати про конфлікти в Аграрній партії

Читати: Роман Безсмертний пішов з Аграрної партії

Станом на 3 січня 2019 року,…

Андрій Садовий

Львівський міський голова — з 25 квітня 2006 року. Голова політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Кандидат у президенти України на виборах-2019 від партії «Самопоміч».

РОДИНА
Катерина Кіт-Садова — дружина
Малолітні сини (5): Іван-Павло, Тадей-Лука, Михайло, Йосип, Антоній.
Андрій-Іван Сарахманевич, директор і власник ПП «Львівська експертно-консультаційна служба» — чоловік рідної сестри Ірини.


КУМИ ТА ДІЛОВІ ПАРТНЕРИ:
Андрій Білоус, заступник голови Львівської облради — кум (Садовий хрестив його доньку)
Володимир Цибулько — поет, політолог, нардеп 4-го скликання зі списку «Нашої України» Ющенка, що потрапив у Раду замість Пинзеника у 2005 році і був депутатом до завершення каденції скликання у 2006 році; один з підписантів листа інтелігенції на підтримку Януковича у серпні 2011).
Андрій Федоренко, бізнесмен (ТзОВ «Сармат»), екс-директор Львівського комунального підприємства «Львівелектротранс» — кум.
Василь Косів, син колишнього нардепа Михайла Косіва — кум.
Володимир Квурт, секретар Льв…

Леонід Кучма

Президент України (1994-2005).


Родина
Дочка — Олена Франчук, дружина олігарха Віктора Пінчука. Колишня дружина Ігора Франчука, екс-нардепа і чиновника.
Дружина — Людмила Кучма.
Брат дружини — Юрій Туманов, колишній співвласник мобільного оператора «Київстар».

Куми
Сергій Льовочкін, народний депутат України.
Юрій Павленко.
Оксана Хант (Мороз).
Іво Бобул.

СТОРІНКА У РОЗРОБЦІ