Skip to main content

Віталій СкоцикГолова Аграрної партії України (2014 - 2018). 
Кандидат в президенти України на виборах-2019: безпартійний, самовисуванець.РОДИНА
Тетяна Скоцик (Смаль) - дружина
Валерій Скоцик - брат

СКАНДАЛ З АГРАРНОЮ ПАРТІЄЮ
12 вересня 2018 року на позачерговому з’їзді Аграрної партії України було затверджено дострокове припинення повноважень Скоцика Віталія Євстафійовича як голови партії, якого ще 15 серпня 2018 року на засіданні політичної ради партії було виключено з членів партії у зв’язку з грубим порушенням ним статуту партії та вчиненням дій, які завдають шкоди авторитету та дискредитують керівний орган партії та партію в цілому.
Таку заяву розповсюдила Аграрна партія 4 січня 2019 року.

У зв’язку з виключенням Віталія Скоцика з членів партії та припиненням його повноважень як її голови, лідером Аграрної партії України було одноголосно обрано Юрія Крутька, повідомили у політсилі.


Читати про конфлікти в Аграрній партії

Читати: Роман Безсмертний пішов з Аграрної партії

Станом на 3 січня 2019 року, відповідно до інформації, що міститься у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, головою Аграрної партії України є Крутько Юрій Миколайович.

БІОГРАФІЯ
Віталій Євстафійович Скоцик народився 15 березня 1972 року у селі Симонів Гощанського району Рівненської області.
З 1989 року навчався в Українській сільськогосподарській академії.

1994-1995 — викладач Національного аграрного університету.
1994-1999 — директор філії компанії Natures Way Foods.

1997-2009 — технічний директор, генеральний директор American Machinery Company (АMAKO), що спеціалізується на продажі сільгосп- та спецтехніки.
З вересня 2009 — керуючий член ради директорів, генеральний директор компанії Landkom International (вирощування ріпаку та пшениці).
2012—2014 — голова наглядової ради групи компаній АMAKO.

Цікаво, що британська компанія Landkom International за даними ЗМІ перед тим, як піти з українського ринку і припинити роботу, накопичила борги в мільйони доларів перед постачальником сільгосптехніки – компанією АМАКО.
Віталій Скоцик працював і там, і там.

2012-2015 — завідувач кафедри конярства, кіннозаводства та економіки тваринництва Національного Університету біоресурсів та природокористування України.

СТАТТЯ НЕ ЗАВЕРШЕНА. СЛІДКУЙТЕ ЗА ОНОВЛЕННЯМИ

Чесно про новини. Підписуйтеся на Телеграм-канал українського журналіста Тетяни Висоцької.

Зараз читають:

Наталія Королевська

Народний депутат України 8-го скликання (2014 - донині), №8 у списку «Опозиційного блоку». Нардеп 5-6 скликань від Блоку Юлії Тимошенко (БЮТ). Міністр соціальної політики України (24 грудня 2012 - 24 лютого 2014) в уряді Миколи Азарова.
У 2008 році за оцінкою журналу «Фокус» обіймала 93-тє місце у ТОП-100 найбагатших людей України з $243 млн як співзасновниця ВАТ «Луганськхолод» (ТМ «Королівське морозиво»).Родина

Брат — Костянтин Королевський, впливовий російський політик і бізнесмен, екс-заступник міністра регіонального розвитку Російської Федерації. Веде бізнес у тому числі на території окупованого Криму.

Чоловік — Юрій Солод, народний депутат, «Опозиційний блок», обраний по виборчому округу №47 (Донецька область). З дружиною заснував компанію Укрспецмет.

Свекруха — Людмила Бендюг, засновниця компанії «Солур» (алюмінієва промисловість), Solent Systems Ltd.
Сини Ростислав (2001) і Ярослав (2008).

Кум — Денис Ігнатьєв, на якого записаний бізнес родини.

Родина Королевської орендує компле…

УРЯД УКРАЇНИ

СТОРІНКА В РОЗРОБЦІ

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України. Екс-мер міста Вінниця, базового регіону Петра Порошенка.